Onlar İçin Herşeyi Düşündük

Hakkımızda - Noi Çocuk Ve Genç Odası

Hakkımzıda

2004 yılında üretimimiz küçük bir atölyede başladı. 2009 Yılında HAYAL MUTFAK Yapı Malzemeleri Limited Şirketi olarak mobilya sektöründe faaliyete başlayan firmamız, kaliteli ürün ve hizmet verebilmek amacıyla 2014 yılında Isparta İli Eğirdir yolu üzerindeki 12.000 metrekare alan içerisinde, 4.500 metrekare kapalı alanda üretim tesisi ve makine parkurunu tamamlamıştır. 2017 yılında araştırma geliştirme çalışmalarına başladığımız bebek, çocuk ve genç odasını, 2018 yılı itibariyle Noi Çocuk ve Genç Odası isim hakkı ve marka patentini firmamız bünyesine aldık. Yenilikçi, özgün, kaliteli ve estetik detaylarla tasarladığımız 25 takım bebek, çocuk ve genç odalarının 2017 yılı sonu itibariyle marka, tescil ve patent haklarını almış bulunmaktayız. 2018 yılı başı itibariyle fabrikamızın ön cephesinde bulunan 1000 m² mağazamızda ürünlerimizi ilimize ve bölgemize perakende satış yapmaktayız. 2018 yılı itibariyle yurt dışı ihracaat pazarına açılıp, 2020 yılında yurt dışı ihracaat pazarımızı genişletip, Isparta'mıza ve TÜRKİYE'mize ihracaat açısından faydalı olmayı hedeflemekteyiz.

Misyonumuz

Kişisel yeteneklerimizin en üst sınırına kadar kendimizi geliştirmeyi hem hakkımız hem de görevimiz olarak görürüz. Dünyaya ve değişime açık, öncü girişimcilik ruhunu içimizde taşırız. Tüm uğraş alanlarımızda yenilikler getirmek köklü geleneğimizdir.

Vizyonumuz

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseriz. Yaptığımız her işte, ürettiğimiz her üründe ve sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini hedef alırız. Müşteri, kalite anlayışımızın odak noktasıdır